Metaverse İdeası ve Psikoteknik Testi

Metaverse yazılımı Psikoteknik testi için de uygulanabilir mi? Mark Zuckerberg, uzun zamandır dillendirdiği fikrini duyurdu. Kişilerin internet üzerinde bulunan dünyaya bağlanması fikrini ortaya atarak çok konuşulacak, metaverse teknolojisi hakkında fikirlerini anlattı. Metaverse, fiziksel ve dijital dünyaların bir araya geldiği bir yer. Meta ‘öte’, verse ‘evren’ kelimelerinden oluşan bir kavramdır. Türkçede ‘öte evren’ anlamına çevrilmiştir. İnsanların … Okumaya devam et “Metaverse İdeası ve Psikoteknik Testi”

İstanbul’a 1000 yeni taksi için kura çekildi. Psikoteknik Test

İstanbul’a 1000 yeni taksi için kura çekildi. Psikoteknik Test. İBB teklifiyle son UKOME toplantısında kabul edilen 750 minibüs ve 250 dolmuşun, taksiye dönüşüm süreci başladı. İBB Ulaşım Daire Başkanlığı başvuruların bugünden itibaren yapılabileceğini duyurdu. “İstanbul’da yoğun bir biçimde taksi sorunu var” diyen İmamoğlu, yeni taksi tekliflerinin defalarca reddedilmesinden yakınıp, kararlarından asla vazgeçmediklerini de vurguladı. Bu … Okumaya devam et “İstanbul’a 1000 yeni taksi için kura çekildi. Psikoteknik Test”

ADRTÜRK Gizlilik Politikası

Gizlilik ve Çerez Politikası Genel Bundan böyle “ADRTÜRK” olarak anılacak ADRTÜRK Uluslararası Eğitim ve Danışmanlık Tic. Ştd. Şti., web sitesini ziyaret edenlerin gizliliğini korumayı ilke olarak benimsemiştir. Bu kapsamda ADRTÜRK olarak, kişisel verilerin hukuka uygun işlenmesi adına 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun“) hükümlerine, Kişisel Verileri Koruma Kurulu (“Kurul“) kararlarına ve uygun düştüğü ölçüde Avrupa Birliği … Okumaya devam et “ADRTÜRK Gizlilik Politikası”

SRC5 Belgesi Sınav Giriş Belgesi Alma Klavuzu

Sayın SRC5 Belgesi Temel, Tanker, Sınıf-1 (Patlayıcı), Sınıf-7 (Radyoaktif) Adayımız; SRC5 Belgesi 03 Nisan 2021 Sınavı için başarılar dileriz. Sınav yerine araçla gidecek olan ADR/SRC5 Belgesi adaylarının park problemi yaşamamaları için erken gitmelerini, Toplu taşıma ile gideceklerin en az bir saat evvelden orada olacakları şekilde evden çıkmalarını, Sınav Giriş Belgelerini dikkatlice okumalarını, Yanlarında; Kimlik Belgesi, … Okumaya devam et “SRC5 Belgesi Sınav Giriş Belgesi Alma Klavuzu”

SRC5 TEMEL TANKER UZAKTAN EĞİTİM

Sayın Kursiyerimiz; SRC5 Belgesi Uzaktan (online) Eğitim palatformumuz için erişim linki aşağıdadır. Eğitime katılmak için tıklayınız Eğitim Programı: 13.03.2021 Cumartesi: 11:00-16:00 (Temel Eğitim) 13.03.2021 Pazar          : 11:00-16:00 (Temel Eğitim+Tank Eğitimi) Katılım önemlidir. Sınavda başarılı olmak istiyorsanız eğitime mutlaka katılmalısınız. Eğitim Merkezimizden eğitim satın alan kursiyerlerimizden, Zaman ayırıp eğitime katılan tüm adaylarımız … Okumaya devam et “SRC5 TEMEL TANKER UZAKTAN EĞİTİM”

SRC5 Belgesi Yenileme Eğitimleri

SRC5 Belgesi Yenileme Eğitimleri hakkında bilgilendirmeyi aşağıdaki başlıklarda bulabilirsiniz: Kimler SRC5 Belgesi’ni yenileyecek? Hangi Eğitimleri alacaklar (SRC5 Belgesinin süresini uzatmak isteyenler)? SRC5 Belgesi yenileme için eğitime gelenler kaç saat SRC5 eğitimi alacaklar? Sınava girme hakları nasıl belirlenecek? SRC5 Yenileme sınavında kaç soru sorulacak, kaç puan almaları gerekiyor? Psikoteknik raporunuzu almayı unutmayın. Psikoteknik raporunu bizden alan … Okumaya devam et “SRC5 Belgesi Yenileme Eğitimleri”

SRC5 Belgesi Sınavı Sınav Harcı Yatırma Klavuzu

Sayın Tehlikeli Madde Taşımacılığı Eğitimi alan (ADR/SRC Belgesi Eğitimi) dostlarımız: Aşağıdaki SRC5 Sınavı, Sınav Harcı Yatırma Klavuzunu kullanarak, (Halkbank Bankamatiklerinde sırasıyla talimatları uygulayarak) sınav harçlarını kolayca yatırabilirler. Tüm SRC5 Belgesi kursiyerlerimize başarılar dileri.

ALG Psikoteknik Test Değerlendirme

Psiko teknik (Psikoteknik, psiko-teknik) belgesi neden alınmalıdır? Psikoteknik (Psiko-Teknik) Belgesi her ticari araç kullanan; genç, yaşlı, orta yaşlı şoförün alması gereken, 5 yılda bir de yeniden alınması gereken bir test raporudur. Avrupa’daki uygulamalarından sonra güzel ülkemize (Türkiye’ye) gelen ve yaklaşık 10 yıldır aralıksız uygulanan bir test yöntemidir. Randevu için WhatsApp: 0532 240 6228 Bu testler; … Okumaya devam et “ALG Psikoteknik Test Değerlendirme”

SRC5 Belgesi 2021 Sınav Takvimi

SRC5 Belgesi isteyen Sayın sürücüler; Tehlikeli Madde Taşımacılığı Mesleki Yeterlilik Belgesi olan “SRC5 Belgesi” almak için eğitime katıldıysanız aşağıdaki sınav takvimine uygun davranmalısınız. Başlıklara dikkat ederek okuyunuz. SRC5 Belgesi Sınavı hakkında aklınıza takılan sorulara cevap bulabilmek için bizleri aramaktan çekinmeyiniz. SRC5 Belgesi almak için Kurs programızı ve src5 Belgesi 2021 Sınav Takvimi için bu sayfadaki … Okumaya devam et “SRC5 Belgesi 2021 Sınav Takvimi”

SRC5 Belgesi

SRC Belgesi; Türkiye’de ticari taşıt kullanan sürücüler/şoförlerin mesleki açıdan yeterliliklerini gösterebilmeleri için verilen bir mesleki yeterlilik belgesi çeşididir.

Src Belgesi Kursu

SRC Belgesi; Türkiye’de ticari taşıt kullanan sürücüler/şoförlerin mesleki açıdan yeterliliklerini gösterebilmeleri için verilen bir mesleki yeterlilik belgesi çeşididir.

Sık Sorulan Sorular

SRC 5 Belgesi,  SRC 1-2-3-4 Belgeleri UDY-ODY hakkındaki aklınıza takılan soruların cevaplarını aşağıda  bulabilirsiniz.

Başvuru Evrakları / Kayıt

Belgelerinizi email (kolaysrc@gmail.com) ve WhatsApp ( 0532 2406228) ile göndererek ön kaydınızı yaptırabilirsiniz.